Çağrı Merkezi: 0850 533 13 31 Tişört Fabrikası : 0232 908 07 77
Arşiv

Toptan T-Shirt

Toptan T-Shirt

Çeşitli firmalar, özel işletmeler  ve kurumsal  şirketler tarafından hem reklam hem tanıtım amaçlı, çalışanların giymesi için, özel baskılı (logolu) toptan t shirt tercih edilir. Ayrıca üretim kalitesi açısından da en üst düzeyde başarılı olmakla beraber, kişi veya kuruma özel bir şekilde de tasarlanabilmektedir. Bu sektörde hizmet veren firmamız, tüm ürünlerini ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Özellikle de dilenilen renk ve modellerde üretim yapılabilmekte ve toptan t shirt siparişleri zamanında teslim edilmektedir. Firmamız, aynı zamanda baskı noktasında da destek sağlamaktadır. Logolar, markalar veya resimler, kumaşların ön yüzüne aktarılmaktadır. Böylece şirketin reklamı maksimum bir düzeyde yapılmaktadır. Çeşit çeşit, tercih edilen renge ve tercih edilen baskıya göre toptan t shirt baskı yapılır.

 

Toptan T-Shirt

 

Toptan t shirt baskı fiyatları kampanyalarla indirimli satışa sunulur. Sayıya göre indirim oranları değişiklik göstermektedir. İsteğe göre müşterilere promosyon amacıyla da dağıtımı yapılabilir. Firmamız ürettiği t shirtleri, kumaş kalitesi ve baskı konusunda en kaliteli ürünleri tercih ederek üretim yapar ve satışa sunar. Toptan t shirtlerimiz, toptan t shirt erkek ve toptan t shirt bayan olarak ayrı üretilir. İstenen sayıda ve özellikte bayan ve erkek olarak sipariş alınır. Özenle hazırlanarak teslim edilir. Birinci sınıf kaliteyle üretilen toptan t shirt modellerimiz, lekelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamızın tüm kumaşları kolay kolay yırtılmamakta ve uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Buna ek olarak tüm tişörtler, sektörlere özel bir şekilde de üretilebilmektedir. Toptan t shirt siparişler üzerine hazırlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Ayrıca herhangi bir gecikmenin yaşanması da söz konusu değildir.

 

Toptan T-Shirt Fiyatları

 

Firmamız birinci sınıf kumaş kalitesi sayesinde de tişörtlerin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır. En ufak bir ürünün yırtılması veya sökülmesi de söz konusu değildir. Toptan t shirt modelleri, gelen talepler üzerine de farklı renk ve kumaşlardan tasarlanabilmektedir. Ayrıca kurumsal firmalara özel olarak da üretim desteği sunulmaktadır. Söz konusu tişörtlerin tamamı kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Bu sayede müşteriye ulaşan tişörtlerde defo çıkma ve baskı hatası riski ortadan kaldırılmaktadır.  Ürünlerimiz ülkemizin birçok yerine sipariş üzerine iletilmektedir. Toptan t shirt İstanbul ve birçok şehrimizde sevilerek kullanılmaktadır.

Yorum Yap