Çağrı Merkezi: 0850 533 13 31 Tişört Fabrikası : 0232 908 07 77
Arşiv

Toptan T-Shirt Fiyatları

Toptan T-Shirt Fiyatları

Firmamız bünyesinde var olan toptan tişört modelleri ve toptan tişört fiyatları ile her yaştan bireye hitap etmektedir. Ayrıca şirketlerden veya kişilerden gelen özel taleplerde değerlendirilmeye alınmaktadır. Toptan t shirt baskı fiyatları ürün adedine göre farklı kampanyalara tabi tutulmaktadır. Tüm ürünler, günümüz modasına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. İster V yaka, isterse yuvarlak yaka gibi birçok modelde üretim yapan firmamız, toptan tişört seçeneklerini her geçen gün artırmaktadır.  Alanında profesyonel olan tasarımcılarımız değişen trendleri ve beğeni kriterlerini yakından takip etmekle birlikte, hizmet alanlarında da bu kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.

 

Toptan T-Shirt Fiyatları

 

Toptan t shirtlerimiz, toptan t shirt erkekve toptan t shirt bayanolarak ayrı üretilir. İstenen sayıda ve özellikte bayan ve erkek olarak sipariş alınır. Özenle hazırlanarak teslim edilir. Birinci sınıf kaliteyle üretilen toptan t shirt modellerimiz, lekelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamızın tüm kumaşları kolay kolay yırtılmamakta ve uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Buna ek olarak tüm tişörtler, sektörlere özel bir şekilde de üretilebilmektedir. Toptan t shirt siparişler üzerine hazırlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Ayrıca herhangi bir gecikmenin yaşanması da söz konusu değildir. Firmamız birinci sınıf kumaş kalitesi sayesinde de tişörtlerin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır. En ufak bir ürünün yırtılması veya sökülmesi de söz konusu değildir. Toptan t shirt modelleri, gelen talepler üzerine de farklı renk ve kumaşlardan tasarlanabilmektedir. Ayrıca kurumsal firmalara özel olarak da üretim desteği sunulmaktadır. Söz konusu tişörtlerin tamamı kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

 

Toptan T-Shirt

 

Toptan t shirt fiyatları İstanbul ve diğer şehirlerimizde farklılık göstermemektedir. Firmalar ve kurumsal şirketler tarafından sipariş verilen toptan tişört modelleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler ürünlerin fiyatlarını yakından etkilemektedir. Ancak firmamız tüm müşterilere özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bu sayede söz konusu fiyatlar düşürülmekte ve memnuniyet oranları arttırılmaktadır. Talep edilen tüm toptan tişört modelleri, söz verilen tarihler arasında basılmakta ve teslimat noktasında herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca defolu çıkan tişörtler, firmamız tarafından yenileri ile değiştirilmektedir. Toptan erkek t shirt fiyatları, sipariş sayısına göre de değişkenlik göstermektedir. Toplu siparişler, adet bazında biraz daha ekonomik fiyatlara tekabül gelmektedir.

Yorum Yap